Máme pro vás čtyři úžasné designové věci do kuchyně – multifunkční přístroj Nutribaby+ XL, ohřívač a dávkovač vody Milky Now, skleněné misky a ohřívač lahví Nutri Smart. Všechny jsou od vymazlené značky Babymoov, která je zvědavá na vaše názory.

Kdy si jednotlivé přístroje Babymoov zamilujete?

Prostudujte, co by se vám hodilo:

Naše zkušenosti říkají, že multifunkční přístroj Nutribaby+ XL od Babymoov si zamilujete, když připravujete batolecí stravu i zdravé jídlo v páře pro celou rodinu (recenze Nutribaby+ XL je zde). Vypadá tak skvěle, že ho budete mít pořád na kuchyňské lince – a když ho máte dostupný na očích, budete ho používat každý den. Uvaříte zdravě za pár minut.

Podle recenzí jde o přístroj, který oceníte, když musíte několikrát denně připravovat umělé mléko – Milky Now od Babymoov vám nadávkujte vodu vždycky ohřátou na perfektní teplotu. Ve dne v noci, a bleskem. Žádné dítě rozeřvané hlady, protože to strašně dlouho trvá… Více o ohřívači a dávkovači najdete zde!

Skleněné misky s víčky jsou ideální pro toho, kdo už má Nutribaby přístroj. A nezáleží, v jaké variantě (rozdíly mezi Nutribaby+ XL a Nutribaby+ najdete ZDE). Do misek přesunete hotové polévky, kašičky, hermeticky uzavřete, popíšete a v pravé chvíli ohřejete. Snesou chlad i teplo.

Ohřívač lahví Nutri Smart potřebujete, když přihříváte odstříkané mateřské mléko nebo připravené kojenecké. Využijete ho na cestách díky adaptéru i později, až děťátko vyroste, a to k bezproblémovému ohřátí příkrmů.

Napište nám proto do registračního formuláře, co a proč byste chtěli otestovat právě vy!

Nezáleží, jestli jste čtenářka-maminka-tatínek-hlasující nebo influencer, vybereme podle svého nejlepšího uvážení toho, kdo se na testování nejvíce hodí.

Podmínky:

Vyplňte registrační formulář

My vybereme ty, kdo přístroj nebo misky otestují, zašleme jim vše na otestování a dáme čas na vyzkoušení

Pak potřebujeme znát váš názor – sepište ho, přidejte fotky, pošlete

Přihlášením souhlasíte s následným zveřejněním vašich zkušeností, pokud budete vybráni

Již se nejde přihlásit, aktivita proběhla v roce 2021!