To je paráda! V testovacím klubu, který jsme pro vás připravili společně s Lidlem, si sami vyberete dřevěné hračky Playtive, po nichž vaše děťátko touží.

A že je z čeho vybírat! V sortimentu jsou edukativní hračky pro nejmenší, oblíbené dřevěné vláčkodráhy, hra na role či povolání (lékař, prodavač…), odrážedla, nářadí, motorické hry, potraviny…

Na oplátku od vás budeme chtít recenzi a fotografii z testování produktu. Vybíráme celkem 10 maminek!

Vyberte si ze sortimentu dřevěných hraček Playtive z Lidlu ZDE!

 

Jak na to?

Stačí si vybrat svou dřevěnou hračku/hračky v celkové hodnotě 500 Kč a přihlásit se pomocí přihlašovacího formuláře zde!

Hračky zasíláme prostřednictvím Zásilkovny v rámci ČR. Nezapomeňte, že podmínkou je dodání recenze a fotografie do 7 dnů od obdržení výrobku.

 

Seznamte se s Playtive!

Pod značkou Playtive se v Lidlu skrývají hračky, které dokážou vykouzlit úsměv na tváři úplně každému. Ať už potřebujete vybavit dětský pokojíček hračkami sloužícími k rozpoznávání všech možných tvarů a barev, trénování jemné motoriky a podpoře zručnosti nebo třeba hracími prvky, které zpříjemní pobyt na zahradě, v Lidlu najdete kompletní nabídku. Mnohé z dřevěných stavebnic jsou navzájem kombinovatelné a je jen na Vás, jestli doma společně postavíte závodní dráhu, rozsáhlou železnici nebo dřevěný domek snů.

 

Dáme vám ještě předem vědět, zda jsme vás vybrali