Vyhlašujeme testovací klub Gravitas. Vyberte si podle svých „zelených“ potřeb, co chcete vyzkoušet Máme pro vás unikátní testovací klub Gravitas. Vy sami si vyberete, jaké produkty otestujete! Tahle nabídka je hodně lákavá.

Zabrouzdejte na zelený e-shop https://www.gravitas.cz/deti/ a přímo z této kategorie (Děti & Těhotné/maminky) si vyberte dva produkty. Ano, přesně ty, které se vám líbí.

Může to být sezamový olej pro vlastní masáž nebo dětský aroma roll-on Statečný dráček. Airspray pro lehčí učení. Tělové máslo pro těhotné i organické tampony. Láká vás směs esenciálních olejů pro děti pro klidné sny, nebo konjacová houbička jednorožec? Přírodní mycí gel Bubbles Bath? Opravdu cokoliv, kombinujte přesně podle svých „zelených“ potřeb, Gravitas vám to umí splnit. A pokud byste chtěli poradit s výběrem produktů na míru vám nebo vašemu děťátko, například kvůli specifickým problémům, není problém. Specialistky z Gravitas mají zkušenosti, které vám rády předají.

A dejte nám vědět. Stačí vložit komentář, kde napíšete, co chcete otestovat. Vybíráme 5 maminek (z www i sociálních sítích), kterým pošleme právě ty dva produkty, které si vyberou.

Budeme se těšit na vaše recenze

Na oplátku za to budeme chtít vědět, jak se vám jednotlivé produkty líbí. Když přidáte fotku, bude to skvělé. Vyzpovídáme vás po mailu a budeme se těšit na vaše zkušenosti.

Náš tip: Přečtěte si nápady od Gravitas, jak prožít pohodové těhotenství s přírodními produkty.