Vyhlašujeme testovací klub pro maminky a děti se značkou HiPP!

Vyzkoušejte první klimaticky pozitivní příkrmy HiPP

Vyzkoušejte klimaticky pozitivní příkrmy HiPP jako jsou snídaňové kaše, kaše na dobrou noc či ovoce ve skle. Budeme se těšit na fotku vašeho děťátka, jak si pochutnává.

A přijměte ještě jednu výzvu – ze skleniček, které vám po příkrmech zůstanou (věděli jste, že sklo je skvěle recyklovatelný, tudíž planetě prospěšný, materiál?) ukažte, jak jim vdechnete druhý život.

Skleničku využijte jako vázičku, malířské plátno, kořenku, lapač octomilek, svíčku… Nebo něco vymyslíte s víčkem? Protože #spolecnedokazemevic pro přírodu, je tohle další podmínka testovacího klubu!

Ale vážně to není náročné. Tak neváhejte a přihlašte se – stačí napsat do komentáře, že máte zájem (tady, nebo na sítích). Hlásit se můžete do 22. května 2022 23:59, ať splníme i ty formality.

Těšíme se na vaše zkušenosti: chutnají stále stejně skvěle

Klimaticky pozitivní příkrmy HiPP ve skle jsou v bio kvalitně a chutnají pořád stejně skvěle. Na obsahu skleniček i kaší se nic nezměnilo, jen HiPP myslí na planetu čím dál víc. Vrací přírodě víc, než si z ní bere, a to díky kompenzaci emisí v celém řetězci – od farmářů po sklady obchodníků. I vy uděláte něco víc pro přírodu, když se rozhodnete pro HiPP klimaticky pozitivní příkrmy.

Více o HiPP a ochraně klimatu máte tady.