Volíte jemnost?

V Johnson´s rozhodně ano. Proto změnili složení svých výrobků, protože právě jemnost je pro ně tím nejdůležitějším. A vy budete mít možnost to spolu se svým děťátkem otestovat na vlastní kůži.

Pokožka děťátka je až o 30 % tenčí než ta vaše, takže potřebuje obzvlášť šetrnou a jemnou péči. A tak už více než 125 let značka Johnson´s vylepšuje složení výrobků tak, aby dosáhla co nejvyšší jemnosti. Pro své produkty vybírá pouze vysoce kvalitní ingredience, šetrné k dětské pokožce a odpovídající interním přísným standardům Best for BabyTM, pro miminko jen to nejlepší. Nyní po více než 40 letech přichází s novou generací výrobků, které jsou jemnější než kdy dřív. Žádné parabeny, sulfáty a barviva.

Řada Johnson´s Cottontouch hydratuje a chrání citlivou pokožku před vysušováním od 1. dne života. Všechny výrobky z řady Cottontouch s obsahem bavlny byly vyvinuty z vysoce kvalitních ingrediencí šetrných pro nejmenší tak, aby se minimalizovalo riziko vzniku alergie.

100 % jemnosti pro dětskou pokožku

Minimálně 90 % ingrediencí přírodního původu

O 50 % méně ingrediencí než dříve

0 % barviv, parabenů a sulfátů

Produkty této prémiové řady budete mít možnost osobně vyzkoušet. Vyberete si mycí gel, který můžete zároveň použít jako koupel (v maxibalení 500 ml), mléko na tělo a tvář hydratující a chránící pokožku novorozence nebo olej, rychle se vstřebávající a chránící před vysušením od 1. dne života?

Máme připravených 60 produktů (20 kusů od každého), které dokážou jemně hýčkat všechny členy vaší rodiny. Pocit jemnosti si zasloužíme v každé fázi života!

Jak na to? Stačí vyplnit kontaktní formulář, náhodně vybraným se ozveme. Výrobek vám pošleme do 10 dnů, pak budete mít 10 dnů na to, abyste ho otestovali. Poté vám zašleme e-mailem krátký dotazník, jehož vyplnění je podmínkou účasti v testovacím klubu. Výrobek vám samozřejmě dál zůstává. Reference od vás může značka Johnson´s využít v další komunikaci.

Nová generace výrobků Johnson´s je jiná! Stojí za to ji otestovat!

 

Děkujeme za váš zájem, testovací klub byl uzavřen. Vybraným zájemcům se ozveme.