Prémiová kosmetika Onclé, specialista na krásnou pokožku a pleť, se pyšní dámskou řadou s kmenovými buňkami proti striím a stoprocentně přírodní řadou Biorganic.

Dámská kosmetika Onclé poskytuje řešení pro všechny nedokonalosti pokožky, ke kterým dochází v jednotlivých fázích života ženy. Viditelně zlepšuje stav strií, celulitidy, jizev, vrásek a zvyšuje elasticitu kůže. Díky jedinečným biosložkám z extraktu z rostlinných kmenových buněk, 3D kyselině hyaluronové a vysokému podílu vzácných přírodních olejů se pokožka do hloubky regeneruje a obnovuje.

Vybrat si můžete Luxusní tělový balzám, Luxusní olejový peeling, Luxusní tělový balzám a Luxusní olejové sérum. Všechny přípravky jsou s kmenovými buňkami.

Vyberte si ZDE z dámské kolekce Onclé.

Přírodní kosmetika Biorganic od Onclé znamená pečovat o sebe v souladu se sebou, přírodou a zároveň s využitím nejmodernějších kosmetických poznatků. Harmonické složení obsahuje unikátní látku BIOLIN P podporující přirozenou mikroflórupokožky, řada navíc obsahuje vzácné přírodní oleje, jako jsou BIO šípkový, bavlníkový a jojobový olej. Přírodní, vysoce kvalitní, veganskou a především funkční kosmetiku si právě teď může dovolit každá žena.

 

Na výběr je Hydratační mist, Intimní čisticí olej, Intimní mycí emulze, Mycí mléko a Tělové mléko.

Vyberte si ZDE z kolekce Onclé Biorganic.

Stačí se podívat na www stránky a vybrat si. Zvolit si na testování můžete libovolné dva produkty z dámské nebo Biorganic řady.

Pak se přihlaste přes krátký formulář na této stránce dole, do kterého vložte odkazy na vybrané produkty.

Vybraným zájemců se ozveme. Výhru zasíláme na pobočku Zásilkovny.

Do 10 dnů po obdržení kosmetiky se budeme těšit na vaši krátkou recenzi e-mailem.

Testovací klub kosmetika Onclé
Dáme vám ještě předem vědět, zda jsme vás vybrali