Máme pro vás připravené luxusní dětské menu plné dobrot na celé čtyři dny.  Nechte své děti vyzkoušet na 12 různých chutí a vůní!

Období přikrmování je obdobím objevování nových chutí, vůní a barev. Správný jídelníček má být nejen vyvážený, ale především pestrý. Je potřeba zkoušet a ochutnávat.

Chce to trpělivost

Pokud to vypadá, že určitý pokrm (druh masa či zeleniny) dítěti nechutná, chce to trpělivost a zkoušet a opakovat. Někdy je potřeba i 10 –15 pokusů, než si miminko na novou chuť zvykne a oblíbí.

Sdílejte s námi, jak vypadá váš jídelníček s HiPP. Pošlete nám fotku. Podělte se o to, co vašemu mrňousovi chutná nejvíce a naopak na jakou chuť si musí teprve postupně zvyknout. Existuje pokrm, který nemáte rádi a váš drobeček ho naopak miluje? Těšíme se na vaše zkušenosti zaslané e-mailem.

Jak se přihlásit? Stačí vyplnit formulář a počkat, zda jsme vybrali právě vás. Hledáme hned 18 maminek, které vyzkouší, jak jejich děti reagují na pestré a vyvážené menu. Testovací klub je vhodný pro děti zhruba od ukončeného 7. měsíce do 13. měsíce věku.

Přejeme dobrou chuť a spoustu zážitků při objevování nových chutí. 

Testovací klub HiPP "Menu snů"
Dáme vám ještě předem vědět, zda jsme vás vybrali