Když Petra Plemlová udělala první steh, bylo to z nutnosti. Asi jí v tu chvíli ani nenapadlo, že za pár měsíců založí firmu, a ta se o pět let později stane nejvýznamnějším partnerem hlavní akce maminek-influencerek – MAMAblogu roku. Stejně jako Petra vystoupala od malých krůčku ke hvězdám, stejně tak můžete být hvězdou vy.

A proto je unuo se svou hlavní tváří Julčou – které je vlastně alter egem zakladatelky Petry Plemlové hlavním a jediným partnerem „Zrodila se hvězda“. Tým unuo vybere maminku-influencerku, o níž si myslí, že má pěkně našlápnuto, a ta získá speciální cenu „MAMAhvězda s unuo“ a propagaci!

A pokračujeme!

Kurz pro začínající podnikatelky

Petra Plemlová chce svoje zkušenosti předávat dál, a tak nachystala kurz Finanční řízení pro neekonomy. Vize, mise, finanční plán, automatizace, kalkulace… Je ideální pro MAMAblogerku, která přemýšlí o tom, že svoje fungování posune dál, založí si třeba e-shop, bude prodávat e-booky, zástěry, diáře či merchandising, i maminku-podnikatelku, která váhá, jak se ze svého domácího plánování posunout dál.

„Nebojte, všechno je lidsky podané, vhodné i pro začátečníky,“ vysvětluje Petra Plemlová výhody kurzu a dodává, že právě tenhle kurz jedné influencerce a jedné mamince-podnikatelce věnuje.

Napište nám do komentáře, kdo ho chcete (pokud jste hlasující, sem, nebo do statusu na sítích). Influencerky navíc oslovíme e-mailem.

Ale všechno to není, jak je u Petry zvykem. Ta jde vždycky o kus dál a tak nabízí i prohlídku v unuo. A my říkáme – ano, pojďme do toho, sejděme se v unuo společně a načerpejme zkušenosti, jak to chodí v jedné úspěšné firmě. My z toho napíšeme a nafotíme reportáž, aby i ostatní mohli nakouknout. Firma unuo sídlí v Táboře a my se tam setkáme.

Takže ještě jednou – co máme připravené?

  • Speciální cenu – pro začínající MAMAblogerku – ocenění „MAMAhvězda s unuo“
  • 2x videokurz Finanční řízení pro neekonomy – jednou pro maminku, jednou pro blogerku/blogera
  • 2x osobní setkání s Petrou Plemlovou spojené s prohlídkou v unuo a lekcí byznysu – jednou pro maminku, jednou pro blogerku/blogera