Těší nás, my jsme ikonické adventní kalendáře, roztomilí plyšáci, postavičky Santy nebo plněné Snowballs lahodným krémem. A všichni jsme pod hlavičkou oblíbených čokoládových sladkostí Milka.

Sněhová cukrovinka
Kdo by nemiloval Vánoce na sněhu?!? A kdo rád nehází sněhové koule? S čokoládovou cukrovinkou Milka SnowBalls Milk nebo Oreo budete zasněžené vánoční náladě zaručeně blíž. Nejjemnější mléčná čokoláda ve tvaru sněhových koulí plněná krémovou náplní z lahodného alpského mléka či sušenek Oreo už čeká na to pravé sněhové dobrodružství!

Snowballs Milk/Oreo 112 g 89,90 Kč

Tradiční odpočítávání
Adventní kalendáře jsou neodmyslitelnou součástí předvánoční atmosféry – zpříjemňují odpočítávání dní do Štědrého večera. Adventní kalendáře od Milky, v nichž se ukrývají nejjemnější čokoládové postavičky, jsou vyrobeny z čokolády z alpského mléka.

Adventní kalendář 200 g 179,90 Kč

Pro milovníky Oreo
Každodenní odpočítávání si Milka připravila také pro milovníky Oreo sušenek. V políčkách adventního kalendáře najdete oblíbené Oreo cukrovinky, takže při čekání na Štědrý večer vás každý den překvapí jeden malý dáreček. A Vánoce jsou tu!

Adventní kalendář Oreo 280 g 249,90 Kč

Nejmilejší Santa
Pověstný čokoládový Santa od Milky má v čase adventu své právoplatné místo již několik let. Úsměv totiž dokáže vykouzlit na tváři i těm nejmlsnějším jazýčkům. Nejjemnější čokoláda z alpského mléka harmonicky dotvoří předvánoční atmosféru. Čokoládové figurky se navíc skvěle hodí jako mikulášská nadílka, kterou ocení každý bez rozdílu věku.

Santa 45 g 29,90 Kč
Santa 90 g 55,90 Kč

Plyšová nadílka
Vánoční sob, Santa či medvídek? Kolekce tří plyšových hraček s bohatou nadílkou plnou alpské čokolády v té nejjemnější podobě oslní každého, kdo se už nemůže dočkat Vánoc. Zapojte plyšáky do mikulášské nadílky pro vaše nejmenší a užijte si moment radosti z krásného dárkového balení!

Milka plyšák 96 g v jednom ze tří stylů 199,90 Kč

 

Soutěž o balíček Milka

Už se znáte? Tak teď si můžete tyhle radosti odnést domů. Máme pro vás soutěž!
Vybereme 2 výherce – každý získá 1x Snowballs, 1x Velký Santa a hned 2x Malý Santa

Jak se zúčastnit?
Pozor, můžete hned dvakrát. Jednou tady v komentáři a podruhé v komentáři na instagramu @mamablogroku

Jednoho výherce vybereme na instagramu, druhého výherce vybereme v komentářích pod článkem.

Pozor, komentáře se zveřejní zhruba 1x denně. Mail, který musíte zadat, je neveřejný, slouží pouze pro potřeby zkontaktování vás.

Napište nám do komentáře, co rádi mlsáte.