Dobroty, kosmetika, vlhčené ubrousky, prací prášek, oblečení… To všechno od privátní značky Lupilu z dětského světa Lidl jsme rozdělili mezi maminky a požádali je o názory. Jak to dopadlo?

„Vážení, potlesk, prosím.“ Věta, kterou jsme použili do titulku, zazněla u @pohnanova_d, která byla nadšená. „Kosmetika pro děti, co nestojí tolik a je za ní hodně muziky. Lupilu je něco skvělého i pro citlivou pokožku jako má Sáma,“ svěřila se s tím, že určitě bude nejen v testování, ale i v nakupování pokračovat.

@Jituska23 nám napsala, že se jí skvěle na cesty hodilo malé balení krému a čistících ubrousků. Krém díky pantenolu používala po opalování a chválila si jeho hydrataci. „Má jemnou texturu a dobře se roztírá. Děti mají rády jeho jemnou vůni a náš maličký dokonce obrázek kočičího pilota v letadle, takže i batole v klidu namažu.“ Je vidět, že někdy při výběru kosmetiky rozhodují detaily. Velká pochvala pak padla i na ubrousky, které nelepí, jemně voní a dobře čistí a osvěží.

Oblečení otestovala třeba @dominikaposchlova, která píše, že i levné oblečení z marketu udělá stejnou parádu a službu jako oblečení dražších značek. A my souhlasíme!

Dominika oblečení hned vyprala, chválila si, že vůbec nezměnilo tvar ani třeba barvu, a to je pro ni rozhodující. „Všechny kousky jsou ze 100% bavlny, velice příjemné na omak, jediné co, že nám je vybrané oblečení ještě trochu větší, ale toť vše. Oblečení hezky sedí, je z vhodného materiálu, hezký design a po vyprání se nesrazilo, ani nezměnilo tvar. Cena vs. kvalita je stoprocentní. Takže i oblečení ze supermarketu za nižší cenu může být fajn!“

Další testující @photorz chválila třeba materiál, a opět to, že se oblečení ani v sušičce nesrazilo.

@zuzka.francova je sortimentu Lidlu věrná, a tak značku Lupilu znala, ráda se pro ni vrací. „Máme doma body, kalhoty, ponožky a teď jsme měli možnost náš šatník i rozšířit o věci k testování. S oblečením jsme byli moc spokojeni. Je z kvalitních materiálů a ani pračka či sušička na tom nic nezmění. Je super, že zanechá tvar i po několika vyprání a stejně tak i barvu. Za nás opravdu veliká spokojenost.“

Dětské příkrmy a dobroty od Lupilu jako třeba ovocné tyčinky nebo sušenky z bio surovin si odnesli řadu pozitivních hodnocení. „Kapsičky jsou velmi praktické na cestování, víčko drží i při opětovném zavření, jejich konzistence není ani příliš tekutá, ani hustá,“ kvitovala @valistursova. Její syn otestoval i masozeleninové příkrmy. „K obědu lze podávat rozmanité chutě – na výběr je z několika druhů mas i příloh. Nestalo se nám, aby synovi nechutnaly. Příkrmy pro starší děti obsahují kousky, takže se s nimi děti učí kousat.“

Ji samotnou nadchly sušenky, díky svému složení. „Oproti konkurenčním produktům obsahují celozrnnou mouku ze špaldy, ovesné vločky a žádný cukr. Mají ideální velikost do dětské ručky a zábavný vzorek,“ napsala zkušená maminka a recenzentka.

@r_micova chválila a chválila. „Dcera kapsičky snědla rychlostí světla, jak jí moc chutnaly (a to se často nestává). Skleničky jsou pro nás číslo jedna jak v značce, kvalitě, tak i v chuti. Ty ještě máme, mám je na cestování, jako nejlepší možnost, aby dcera měla plnohodnotný oběd. Top že všech značek, tyto příkrmy jedině jsou chutné. Sušenky dcera moc nemusí, ale tyto jí překvapivě chutnaly a když byla návštěva s dítkem, oba si moc pochutnali.