Tramtadadá, fanfáry jsou tady, vyhlašujeme vítěze MAMAblogu roku za rok 2021. „Protože je klasických psaných blogů čím dál méně a influenceři čím dál víc působí na sociálních sítích, rozhodli jsme se vyhlásit v kategorii Extra, tedy pro sociální sítě, vítěze podle počtu fanoušků. Máme proto vítězek hned několik,“ vysvětluje zakladatelka a organizátorka MAMAblogu roku Michaela Švestková Červená.

A kdo tedy v jednotlivých kategoriích vyhrál?

Vyhodnocení MAMAblogu roku 2021 – Kategorie Lifestyle

1. Máma v kuchyni
2. SimiLife
3. Máma tří loupežníků
4. FitMumWithFun
5. Život podle Karol
6. Máma na cestách
7. Kozí život
8. Dětem zdravě
9. Blwkrokzakrokem
10. Už tam budem?

 

Vyhodnocení MAMAblogu roku 2021 – Kategorie extra

Extra-Maxi – nad 100 000 odběratelů/fans
1. Christie&Babies

Extra-Mega – nad 50 000 odběratelů/fans
1. Mili Teri-Život mladé Mámy
2. michaela_buchta_malotinova
3. Mimi&já

Extra-Makro – do 50 000 odběratelů/fans
1. Nasraná Máma
2. Deníček nastávající matky
3. Markéta v troubě

Extra-Mikro – do 10 000 odběratelů/fans
1. Extra21_Natali
2. me.and.tyli
3. santalucias

Extra-Nano – do 2000 odběratelů/fans
1. Mamča Nátalky
2. mama_pruvodkyne
3. Dominiky svět

 

Vyhodnocení TATAblogu roku 2021

1. Potetovanej_fotr
2. zitny.vladimir
3. Dvojčata na útěku

Influenceři (na prvních třech místech) se už o svém umístění dozvěděli díky balíčkům, které k nim zamířili díky našemu partnerovi – Zásilkovně! Co bylo uvnitř? V každém něco jiného. Dárky od oblíbené české značky unuo – softshellové bundy pro děti, řada Pro Climate od dm, balíčky od ROSSMANN, nealkoholické víno Revine od Vinselekt Michlovský, makronky s vyšlehanou bílou čokoládou, to aby zvládly přesun k blogerkám, dále vouchery do Pompo, které už dávno není jen hračkářstvím, a taky balíčky plné dobrot a kosmetiky od HiPP.

Absolutní vítězkou – s nejvyšším počtem hlasů – se stala Máma v kuchyni – která si zaslouží relaxovat v rodinném butique hotelu Soyka ve Špindlerově Mlýně.

Milí influenceři, pokud nejste na tomto seznamu a zajímá vás vaše přesné umístění v jednotlivých kategoriích, napište na blogerky.mamablogroku@gmail.com.

„Ještě brzy zveřejníme vítěze Počinu roku a také Zeleného Ekopočinu roku s HiPP,“ dodává Michaela s tím, že pátý ročník byl rozhodně nejnáročnější. „Mrzí mě, že kvůli pandemii nešel naplánovat event, ale muselo to proběhnout takto neosobně. Těším se, jak to pojmou influenceři a dají svým fanouškům vědět, jak se umístili.“