Pojďte spolu s námi a značkou Mattel otestovat jejich nejlepší novinky. Hračky, ideální na léto 2022, můžete zadarmo vyzkoušet a pak si je samozřejmě i nechat. Co pro vás máme?

Otáčící se závodní dráhu Hot Wheels i s jedním autíčkem

Stavebnici Mega Blocks pro šikovné malé ručičky – ze série Zelené město, Farma – Vypěstuj a ochraňuj, které vede vaše dítě k udržitelnosti

Barbie v plyšové masce – taková je nová série Cutie Reveal, roztomilý dáreček a překvapení v jednom

Velký Pejsek od Fisher Price bude velkým parťákem batolat i předškoláků, společně se mohou smát a tancovat

Jak na to?

Přihlaste se prostřednictvím komentáře zde pod článkem.  Nezapomeňte uložit váš e-mail (nezobrazuje se veřejně). Pište do 6.6. 23:59, poté vybereme náhodné výherce, kterým hračku pošleme. Budeme od vás chtít krátkou recenzi e-mailem, když přiložíte i fotku z hraní, bude to skvělé.

Zjistěte víc o hračkách, které pro vás máme v rámci testovacího klubu Mattel! Všechny hračky jsou k dostání na www.mall.cz nebo www.alza.cz

HOT WHEELS OTÁČÍCÍ SE ZÁVODNÍ DRÁHA – těšíme se na vaše zkušenosti

Hot Wheels® Otáčící se závodní dráha™ je ten nejlepší balíček pro závodění i skladování autíček! Když je Hot Wheels® Otáčící se závodní dráha™ složená, slouží jako pohodlný a přenosný úložný kontejner, do kterého se vejde až 80 autíček a pět kusů dráhy. Rozbal ji a odhal pětiproudový závodní set pro soutěž s více auťáky! Soutěžit může až pět aut najednou a mechanismus spravedlivého startu zaručuje, že nikdo nedostane nespravedlivou výhodu. Číslo vítězného auta se objeví v okně nad cílovou čárou, takže je konec dohadům o to, kdo projel cílem první! Obsahuje jeden angličák Hot Wheels® v měřítku 1:64.

MEGA BLOKS ZELENÉ MĚSTO FARMA VYPĚSTUJ A OCHRAŇUJ – jaké budou vaše recenze?

Mega Bloks Zelené město Farma vypěstuj a ochraňuj si Vaše dítě zamiluje. Tato stavebnice obsahuje 52 velkých stavebních kostek včetně speciálních dílků a stavitelného traktoru se 2 pojízdnými podvozky vyrobené z plastů z udržitelných zdrojů. Batolata si mohou postavit 3 postavičky, traktor, stodolu, plodiny, úl a otáčecí větrný mlýn. Tato stavebnice je navržena speciálně pro malé ručičky a podporuje malé stavitele k ekologickému chování, jako je nakupování místních produktů, ochrana včel a koloběh vody. Ideální pro děti od 1 roku.

BARBIE CUTIE REVEAL – už se těšíte, až ji vyzkoušíte?

Panenky Barbie® Cutie Reveal™! To není jen největší a nejúžasnější překvapení na světě, ale také hned dvě hračky v jednom jediném balení! Plyšový kostým skrývá pravou identitu Barbie pod maskou roztomilého zvířátka. S Barbie® Cutie Reveal™ zažívají děti radostné napětí korunované překvapením hned v několika krocích. Jako první přichází na řadu otevření krásného pestrobarevného obalu. Plyšový zajíček, kotě, štěně nebo panda musí nadchnout každé dítě! Roztomilý obličej, hebký kožíšek a ohebné tělo s klouby! To je něco, co tu ještě nebylo! Druhé překvapení je odhalení, která Barbie se v kostýmu skrývá! Panenka má krásné dlouhé vlasy a třpytivé detaily. Třetím překvapením jsou 4 tajemné sáčky, které ukrývají zvířecího mini mazlíčka a úžasný třpytivý obleček, boty a doplňky, které kopírují žhavé módní trendy. Překvapení pokračují díky roztomilé změně barev. Na tváři panenky Barbie® se objeví zvířecí malování a její mini mazlíček „otvírá a zavírá“ oči. K aktivaci změny barvy stačí použít houbičku-hřebínek a ledovou vodu; zpět se změní teplou vodou. Děti si zamilují objevování všech roztomilých překvapení v této sérii Barbie® Cutie Reveal™.

FISHER PRICE VELKÝ PEJSEK – jaké budou vaše zkušenosti? 

Velký pejsek z řady Směj se a Poznávej! od Fisher-Price® bude první nejlepší kamarád vašeho děťátka! Pejsek reaguje na pohyb vašeho batolete a spustí písničky, zvuky a fráze, které vašeho nadšeného drobečka zaručeně povzbudí k pohybu. Dvě úrovně učení Smart Stages® mu při hře jednoduše představí počítání, abecedu, zvuky zvířat a ještě mnohem víc. Celá tato aktivní hra pomáhá posilovat hrubou motoriku vašeho batole při nácviku poslouchání a následování pokynů.

Hračky zasíláme v rámci ČR na vybranou pobočku Zásilkovny.

Tak nezapomeňte napsat do komentáře, která hračka by měla doputovat k vám.