Vyhlašujeme testovací klub innoGIO! Vyberte si sami, co se vám líbí.

Máme tady ty nejlepší kousky innoGIO pro všechny maminky a jejich dětičky:

  • Růžový silikonový talíř
  • Smyslové hračky se zvukem
  • Lampičku ve tvaru pandy
  • Usínáček s melodiemi

Napište nám do komentáře, který chcete právě vy a proč, a to do 24.5. My vybraným (přes Zásilkovnu) zvolenou věc zašleme a za pár dní budeme chtít znát váš názor.

Lampička ze silikonu pro miminka

Lampička svítí osmi různými barvami. Je z měkkého a na dotek příjemného silikonu, dobíjí se přes USB kabel. Vydrží 9-10 hodin. Zapíná se snadno přes jedno tlačítko. Přes poklepání jde nastavit prolínání. Lampička ve tvaru pampy je vhodná pro děti od narození. Už žádný strach ze tmy! Hodí se i na noční kojení.

Stojí 659 Kč

Usínáček s melodiemi jako plyšák

Doprovodit do říše spánku pomáhá usínáček Mateo. Díky melodiím, zvukům přírody a jemnému nočnímu osvětlení vytvoří dokonalou atmosféru pro relaxaci, přispěje k utišení a ke klidnému usínání. Je to měkoučká plyšová hračka, která děti potěší i během dne.

Stojí 990 Kč

 

Smyslové hračky, které rozvíjí děti

Pojďte si hrát. Malé děti potěší smyslové hračky ve tvaru zvířátek – 6 měkkých míčků, které po zatřepání pískají. Díky speciálním profilovaným výstupkům rozvíjejí jemnou motoriku a dětskou fantazii. Tvary zvířátek povzbuzují děti ke hře a učení rozpoznávat zvířátka a barvy.

Stojí 699 Kč

Silikonový talíř ve tvaru lišky

Hledáte motivaci k tomu, aby vaše dítko snědlo celý připravený oběd či večeři? Talířek z kolekce GIOfresh v motivu lišky je tím pravým pomocníkem, který i z jídla udělá zábavu a potěšení! V růžové barvě lahodí malým princeznám.

Stojí 499 Kč