Výhry pro blogerky

Oceníme ty nejlepší v každé kategorii. A letos bude kategorií ještě víc!

HiPP potěší hned 10 influencerů balíkem toho nejlepšího – dobrotami jako jsou müsli tyčinky nebo ovocné kapsičky Hippis plné ovoce ze šetrně obhospodařovaných sadů, kaší bez přidaného cukru, kosmetikou v recyklovatelných obalech jako je sprchový gel, krém nebo tělový balzám, jejíž ingredience se vynořily z té nejčistší přírody.

Influenceři vyzkouší, jak skvěle se přebaluje s Linteo Baby. V balíčku (máme připraveny 3) najdou Prémiové plenky Linteo Baby, jejichž tváří je právě jedna z nejvlivnějších influencerek, maminka Monika Bagárová s dcerou Ruminkou. Plenky vyrobené s láskou u nás v Česku se starají o to, aby miminko bylo v suchu a pohodlí. Skvělým doplňkem k nim je Čisticí bezoplachový olej, který šetrně vyčistí pokožku nejen na cestách. Olej, navržený pro citlivou dětskou pokožku, má ojedinělou a kouzelnou recepturu, obsahuje BIO Měsíček lékařský, jedinečný Biolin P a vzácné přírodní oleje. Výborně se používá ve spojení s Jemnými vatovými polštářky ze 100% bavlny. Všechny přípravky jsou vhodné pro tu nejcitlivější pokožku dětí i dospělých.

Dámská kosmetika Onclé poskytuje řešení pro všechny nedokonalosti pokožky, ke kterým dochází v jednotlivých fázích života ženy. Viditelně zlepšuje stav strií, celulitidy, jizev, vrásek a zvyšuje elasticitu kůže. Díky jedinečným biosložkám z extraktu z rostlinných kmenových buněk, 3D kyselině hyaluronové a vysokému podílu vzácných přírodních olejů se pokožka do hloubky regeneruje a obnovuje. V balíčku (máme připravené 3) najdou influenceři všechny tři produkty.

 

Značka L.O.L. Surprise přichystala pro influencery dárek –  novinky ze svého portfolia. Může to být třeba některá z 9 nových Sunshine, které se předvedou v plné kráse až třeba na výletě: sleduj, jak mění barvu jejich vlasy, outfit nebo postava. Změna barvy je aktivována UV zářením a funguje, i když je zataženo. Pokud dáš panence napít, bude plakat, plivat nebo čůrat. Stejně se dokáže zabarvit i OMG Velká ségra! Hitem bude Tweens, uváděná již ve čtvrté sérii. Tyto rošťácké panenky Tweens přicházejí s 15 překvapeními včetně jedinečných oblečků a roztomilých doplňků.

Nahlédněte do sortimentu dm značky dmBio díky výhernímu balíčku složenému z nejrůznějších produktů. Protože jíst zdravě nebylo nikdy jednodušší! Drogerie dm markt má ve svém portfoliu vlastní značku zaměřenou na lidi, kterým záleží na zdravé výživě, životním stylu a kteří věnují pozornost potravinám pocházejícím z ekologického zemědělství produkovaným udržitelným způsobem. Značka také myslí na lidi s různými typy potravinových nesnášenlivostí a alergií, ale i na ty, kteří se rozhodli vzdát se masa nebo mléčných výrobků z etických důvodů.

2x Playtive Dřevěná magnetická mapa

Dřevěná magnetická mapa z Lidlu je z pravého dřeva. Mapa je doplněná obrázky zajímavostí typických pro danou zemi. Rozvíjí logické myšlení a základní zeměpisné znalosti. Jako pomůcka jsou na základní desce zobrazené obrysy dílků. Nechybí šňůrka k zavěšení. Je ve variantě Evropa i svět.

2x Playtive Venkovní hra pro děti

Bavte se venku s celou rodinou díky dřevěným hračkám Playtive z Lidlu. K dispozici jsou: Zvířecí kuželky | kroket | Kubb | házení kroužků. Rozvíjí jemnou motoriku a zručnost, případně také koordinaci očí a rukou.

2x Playtive Dřevěná výuková hra montessori – počítání

Tyčky na počítání ve stylu Montessori pedagogiky podporují motorické schopnosti, učení čísel hrou a matematické souvislosti. Hra je v pevné dřevěné krabici, aby vydržela i pro další generace.

2x Playtive Dřevěná stavebnice

Dřevěná stavebnice podporuje hravým způsobem kreativitu, zručnost a prostorovou představivost. Je to kreativní zábava s množstvím variant postavení. Dřevěná stavebnice Playtive z Lidlu je dostupná ve variantách Město, Barvy nebo Mix. Všechny jsou vyrobené z masivního dřeva v různých tvarech.

2x Playtive Dřevěná motorická hra

Chytání ryb | balanční hra | pexeso | domino. Takový je výběr dřevěných motorických her Playtive v Lidlu. Všechny jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Zatímco balanční hra podporuje taktické uvažování a koncentraci, chytání ryb navíc kromě zručnosti vede k prvnímu pochopení čísel. Pexeso je skvělé na koncentraci a paměť, ale i na koordinaci rukou a očí hravou formou – stejně jako domino.