Výhry pro blogerky

Oceníme ty nejlepší v každé kategorii. A letos bude kategorií ještě víc!

HiPP je #vicnezjenbio a tak pro 6 z vás má jako dárek balík toho nejlepšího – toho, čím chce dát najevo, že to s přírodou myslí vážně. Těšte se na příkrmy, které jsou ve skle, v tom nejekologičtějším materiálu, na ovocné plátky – ze surovin z šetrně obhospodařovaných sadů, na kosmetiku, jejíž ingridience se vynořily z té nejčistší přírody.

 

Když to myslíte vážně s životním prostředím, zamilujete si Pro Climate – výrobky z drogerie dm s co nejpříznivější ekologickou bilancí, neutrální k životnímu prostředí. Máme pro vás rovnou 12 produktů z řady Pro Climate. Zamilujte si koncentrované přípravky, které šetří obaly (jako je tělová emulze a sprchový gel), přípravky pro hygienu, šetrné fluidy na opalování, pleťový krém či přípravek na mytí nádobí aktivní i za studena. Pro šest influencerů máme připraveno 12 hlavních produktů Pro Climate.

Usnadníme život třem influencerům – máme pro vás od Babymoov tři úžasné spotřebiče. Multifunkční přístroj Nutribaby+ XL, který uvaří zdravé jídlo v páře, ohřívač a dávkovač vody Milky Now a ohřívač lahví Nutri Smart. Všechny jsou od vymazlené, chytré a ještě k tomu designové. Takové, které chcete mít na každé fotce z kuchyně.

 

Unuo, diamantový partner MAMAblogu roku, obléká vaše děti do každého počasí. Zamilujete si kvalitní softshellové bundy a kalhoty, v Táboře ušité, se spoustou chytrých detailů jako jsou poutka, reflexní prvky nebo kalhoty na gumu, aby je děti pohodlně navlékly bez pomoci. Český výrobce dětského oblečení si zakládá i na kvalitních střizích a originálních vzorech, takže už na dálku poznáte, které dítě patří k “unuačkám”. Unuo ocení hned několik influencerek/influencerů softshellovým oblečením pro jejich děti!

 

Máme pro vás 4 vouchery, každý v hodnotě 1000 Kč – do Pompo, abyste si mohli nakoupit vše potřebné na léto – nejen hračky. Pompo už dávno neprodává jen to, co vaše děti zabaví, ale i to co potřebují. Plenky, kočárky, výživu, autosedačky, oblečení…

ROSSMANN vám pošle těm nejlepším to nejlepší pro vaše nejlepší – nebojte, do toho se nezamotáte. Pro tři influencerky jsou přichystané „degustační“ balíčky, to proto, aby zprostředkovaly svým fans, co si lze z řady Babydream dopřát. Plenky, vlhčené ubrousky, lžičky, keksy, šťávy, tělové mléko… Koho by nebavilo takovou výhru vyzkoušet?

Užijte si s celou rodinnou víkend ve Špindlerově Mlýně v hotelu Soyka, patřící do sítě butikových hotelů Asten Hotels. Ideální místo pro rodiny s dětmi – v centru Špindlu, přesto pár kroků od přírody. Pyšní se českou klasikou ve fresh podání. Zajděte si do Anche spa do sauny či páry nebo do baru Highney na drink u krbu. Pro toho, kdo obdrží nejvíce hlasů, máme pobyt v nově zrekonstruovaném hotelu.