My testujeme, vy si pak už jen užíváte – bez starostí, že jste vybrali špatně. U řady Babydream, která je k dostání v síti drogerií ROSSMANN, se vám to nestane. Víme, že si ji zamilujete, když fandíte přírodě a milujete nevtíravé vůně. Tady jsou naše zkušenosti.

 

Říká vám to každý, tak byste na tuto základní radu měli dát – aby byl spokojený váš malý princ či princezna, musí být nedříve fit samotná královna. Ano, právě vy! Myslete na sebe! Víme, že se to snáz řekne, ale někdy o to hůř udělá. Přitom stačí takové maličkosti, najděte si chvilku (no, buďme konkrétní: deset minut) na péči o sebe.

Proto se nejprve vrhneme na test kosmetických přípravků Babydream pro maminky. Mimochodem, produkty z této řady drogerie ROSSMANN označila svou pečetí “Bez mikroplastů,” takže jsou šetrné k přírodě a samozřejmě k vaší pokožce.

Čas na koupel je pro maminku velmi vzácný, co si budeme nalhávat, proto si zasloužíte vychutnat každou minutu. Tak jako jsme to udělali my. Ten správný relax lze navodit nejen pomocí svíček, ale i díky vhodně zvolené pěně do koupele. Uvolňující koupel Mamas se syrovátkovými bílkovinami a mandlovým olejem díky jemné a nevtíravé vůni osvěží tělo i mysl. Syrovátka navíc důkladně vyživuje pleť, to věděli už naše babičky (díky, tentokrát na vaši radu dáme). Po pořádném odmočení je důležitá hydratace, která by měla být stejně důkladná jako koupel. Užijte si svou chvilku klidu a natřete celé tělo tak, jako kdybyste mazala miminko vyživujícím a zpevňujícím tělovým mlékem s mandlovým mlékem a výtažkem z řas. Součástí řady Babydream pro maminku jsou i další produkty, které oceníte nejen v těhotenství, například olej proti striím, bylinný čaj či prsní vložky.

My víme, na vás se většinou dostane až po celodenní honičce zakončené vykoupáním celé smečky, a tak jsme otestovali i další produkty, které vám usnadní celý den s miminkem i větším děťátkem. Od první ranní lžičky až po večerní čištění oušek.

Recenze řady Babydream: milujeme tyčinky i vlhčené ubrousky

Začneme pěkně od rána. Cereální a zdravou snídani či svačinku v podobě obilno-ovocné tyčinky můžete dát dětem už od 12 měsíců. Obsahuje ovesné vločky, kukuřičné lupínky a červené ovoce, takže samé dobré věci. A je samozřejmě v bio kvalitě. Žízeň malého strávníka uhasí BIO ovocná šťáva s několika druhy ovoce, kterou můžete servírovat ve stylovém pohárku s měkkým náustkem, aby se děťátku dobře pilo a nic se nevylilo. Těm nejmenším je klidně zkuste podávat po lžičkách, když s ovocnou chutí teprve začínají.

Nám se ovocné tyčinky z ROSSMANNa osvědčily i u šestileté dcery – je to pro ni svačina, kterou nikdy nepohrdne. Jak je „placatá“, můžu ji mít i v té nejmenší kabelce, když jdeme třeba na hřiště nebo jedeme na kroužek. Stejně tak miluje křupky – nasype je do misky a už letí nabídnout kamarádům.

Díky bio kvalitě nad nimi přimhouří oči nejedna maminka, která jinak sladké příliš neschvaluje. Někdy jí je nenápadně přistrčím (té mamince, chápeme se), aby ochutnala, že to není žádná slaďárna, ale jsou to příjemně ochucené kousky s ovocem.

Když už jsme u toho hřiště… Souhlasíte, že stejnou službu jako mýdlo a voda v jednom vám na cestách udělají vlhčené ubrousky? Jak jsme bez nich dřív vůbec mohly žít? Tento výdobytek moderní doby je dnes stejně potřebný jako – no dosaďte si sami bez čeho se neobejdete, od mobilu přes myčku až po bankovní účet. U vlhčených ubrousků řady Babydream bylo cílem snížit množství přísad na minimum, proto z 99 % obsahují vodu. Tleskáme! A hlavně i tomu, jak jemně čistí a nedráždí. Takže s nimi klidně utřu i pusinku miminka. Neobsahují parfémy, barviva, oleje ani emulgátory a jsou veganské. Zkrátka nezbytný doplněk do kabelky každé mámy. Vlhké tak akorát – my totiž nesnášíme ty, z nichž voda přímo odkapává, ani „sucháče“, které se slovem vlhčené nemají nic společného.

Ze hřiště domů a rovnou do vany! Řada Babydream představuje nejen kvalitní kosmetiku pro citlivou dětskou pleť, ale i stejně užitečné detaily, jako jsou třeba jemné vatové tyčinky. Co potřebujete vždycky, a co jsme vyzkoušeli na vlastní kůži, je Sprchový gel a šampon v jednom. Jemná gelová konzistence bez parfémů, barviv, silikonů a mikroplastů v kombinaci s organickými přísadami zbaví pokožku nečistot, bez podráždění. Výrobek je dermatologicky testován a jako by pokožku pohladil. My posíláme jedno velké pohlazení i do ROSSMANNa – protože tahle řada se vážně povedla.