MAMAblog uspořádal testovací klub Pompo pro maminky – a protože nám přišel jedne moc hezký report včetně fotek, rozhodli jsme se ho otisknout celý. Pojďte na něj mrknout!

V rámci testovacího klubu Pompo (děkuji za možnost vše vyzkoušet) jsem sáhla po výrobcích pro děti.  A tak jsem zjistila, že Pompo prodává opravdu hodně z dětského sortimentu. Myslela jsem si, že tam seženu jen hračky, ale to není pravda.

Koupila jsem všechno, co jsem pro svého piráta aktuálně potřebovala. Plenky – používáme Eco by Naty a právě tuhle značku prodávají, tak jsem rovnou zakoupila i ubrousky, s nimi zkušenost nemám. A oboje na jedničku. Vlastně jsem vůbec nečekala, že tohle v Pompo seženu, jsou to pro mě značky takové vybranější, delikátnější, a tak jsem ráda, že je má Pompo.

Sáhla jsem po kaších Kendamil. A opět stejný názor. Jsem překvapná, že je seženu v Pompo, samozřejmě že mile! S kaší začínáme a na tuhle značku mám dobré reference. A na kaši jsem sháněla lahvičku s dudlíčkem, sáhla jsem po Avent Philips. Přidala jsem i dudlíčky, stylové, od Suavinex.

Jediné, co bych si dovolila vytknout je to, že část zboží nejde objednat a část zase je na prodejně, tak jsem chvíli váhala, jak to udělat.

Ale zase je fajn, že se každý může rozhodnout, co mu vyhovuje nejvíc, jestli si objednávku nechat poslat domů, vyzvednout si ji na prodejně nebo si zajít nakoupit přímo na prodejnu. Já si nakonec něco zarezervovala a pak když jsem tam byla, tak jsem dokoupila zbytek. Protože mě samozřejmě něco zlákalo. A to hračky, malý telefonek s krtečkem, který byl zrovna ve výprodeji, takže stál pár korun, a pak kachnička Fisher Price, která se hezky kutálí.

Rovnou jsem se zaregistrovala do Pompo klubu, protože s pirátem už příští rok budeme objížděť určitě nejrůznější parky a klubíky a na ty je příjemná sleva. Tak hurá, jsem v klubu a budu si to s Pompo všechno užívat.

Martina