Tahle recenze byla úžasně provoněná. Jak se nám osvědčila řada Balea Make a Wish z drogerie dm?

Sprchový gel Balea Make a Wish s podtitulkem reach for the stars mě zaujal svým vymazleným obalem. Dcera si ho chtěla okamžitě zabrat pro sebe a já neměla důvod jí ho nedat. Dermatologicky testováno, pH neutrální k pokožce, pro citlivou pokožku, navíc bez mikroplastů a syntetických polymerů a obal ze 100 % recyklovaného materiálu.

Už od první chvíle jsem si říkala, že tenhle sprchový gel z dm je „za málo peněz hodně muziky“. A co teprve když se jeho sladce líbivá vůně rozvinula s vodou ve sprše. To je plný počet hvězdiček!

Tuhé mýdlo si oblíbíte opět pro benefity stejné pro celou sérii, ale i pro praktický držáček. Na zavěšení ideální kousek.

U univerzálních krémů vyhlížím hutnost a nevýraznost, ale to malý krém z kolekce Balea Make a Wish nezná. Je lehký a tak se dobře roztírá. Opět decentně sladká vůně. Zkusila jsem ho i na popraskané hranice rtů a ukázal se jako výborný zvláčňovač, který neštípe. Pasovala jsem ho na „venkovního strážce“ a mám ho pořád v kočárku nebo v kabelce k dispozici. Krém na ruce ve velké tubě Balea Make a Wish je překvapivě ještě lehčí a malinko odlišně voní.

Právě u sprchového peelingu Balea Make a Wish se sluší vyzdvihnout udržitelné benefity řady. Zrnka peelingu totiž často bývají z mikrokousků plastu, a to v této řadě rozhodně nejsou. Receptura neobsahuje ani mikroplasty, ani rozpustné plně syntetické polymery, navíc má veganské složení.

Balea Flower Shower sprchový gel opět boduje hravým obalem, jeho vůně je intenzivnější, ostružiny v sobě nezapře na první přivonění. Tuhle řadu budete milovat.